Keer terug naar de kalender, klik hier

ZWATlteten - Uitslagen

PUP V

1000m
Reeks 1
Ine Lyssens NG'"
Linde Op de Beeck NA'"
8 Daphne Heyrman 4'10"15
Reeks 2
Elena Anné NA'"
4X60
Reeks 1 (3 deelnemers)
2 Britt Verswyvelt 43"09
2 Ianthe Follens 43"09
2 Linde Op de Beeck 43"09
2 Daphne Heyrman 43"09
Reeks 2 (4 deelnemers)
1 Worthy Obazee 39"45
1 Tasya Delacourt 39"45
1 Mila Coppens 39"45
1 Sofia Dargan 39"45
Reeks 3 (6 deelnemers)
5 Marlies Velghe 38"98
5 Elena Anné 38"98
5 Imke Van De Velde 38"98
60H
Reeks 1 (4 deelnemers)
4 Ianthe Follens 15"88
Reeks 4 (5 deelnemers)
3 Ine Lyssens 13"42
4 Tasya Delacourt 13"91
5 Imke Van De Velde 14"02
60m
Reeks 1 ( deelnemers)
Lotte soethoudt NH"
4 Linde Op de Beeck 11"63
Reeks 2 (6 deelnemers)
5 Sofia Dargan 11"20
Reeks 3 (5 deelnemers)
2 Mila Coppens 10"77
4 Ianthe Follens 11"26
Reeks 5 (6 deelnemers)
2 Britt Verswyvelt 9"68
4 Marlies Velghe 9"99
5 Imke Van De Velde 10"12
Reeks 6 (6 deelnemers)
1 Tasya Delacourt 9"49
4 Worthy Obazee 9"72
5 Elena Anné 9"74
Hockey (19 deelnemers)
09 Marlies Velghe 19m75
17 Sofia Dargan 12m89
18 Mila Coppens 11m64
Hoog
Ianthe Follens NGm
08 Ine Lyssens 1m10
12 Daphne Heyrman 1m00
Kogel (23 deelnemers)
08 Worthy Obazee 5m78
15 Imke Van De Velde 4m70
18 Marlies Velghe 4m53
23 Mila Coppens 3m68
Ver (37 deelnemers)
04 Elena Anné 3m44
08 Britt Verswyvelt 3m21
10 Tasya Delacourt 3m18
22 Daphne Heyrman 2m85
36 Lotte soethoudt 2m17
37 Linde Op de Beeck 2m06

MIN V

1000m
Reeks 1 (13 deelnemers)
03 Sara Leysens 3'25"54
05 Marie Van Pelt 3'34"35
150m
Reeks 1 (5 deelnemers)
2 Lena Madou 23"66
Reeks 2 (6 deelnemers)
6 Yinte Heyrman 26"40
Reeks 4 (6 deelnemers)
1 Lopke Van de Perre 20"57
300m
Reeks 1 (6 deelnemers)
5 Annelies Geurts 58"10
Reeks 3 (5 deelnemers)
3 Gitte Leysens 49"91
4X80
Reeks 1 (3 deelnemers)
3 Annelies Geurts 56"63
3 Annelies Geurts 56"63
3 Yinte Heyrman 56"63
3 Iris Saeyvoet 56"63
3 Lore Op de Beeck 56"63
Reeks 2 (6 deelnemers)
5 Jenna Vermeulen 50"24
5 Lena Madou 50"24
5 Delphine Janssens 50"24
5 Ilyana Decoux 50"24
Reeks 3 (6 deelnemers)
2 Gitte Leysens 45"63
2 Lopke Van de Perre 45"63
2 Marie Van Pelt 45"63
2 Sara Leysens 45"63
60H
Reeks 1 (6 deelnemers)
2 Yinte Heyrman 13"81
6 Lore Op de Beeck 17"64
Reeks 2 (6 deelnemers)
5 Jenna Vermeulen 12"66
Reeks 3 (6 deelnemers)
1 Lopke Van de Perre 10"24
80m
Reeks 1 (5 deelnemers)
5 Iris Saeyvoet 13"79
Reeks 2 (5 deelnemers)
4 Jenna Vermeulen 12"78
Reeks 3 (5 deelnemers)
2 Delphine Janssens 12"64
3 Ilyana Decoux 13"20
Reeks 4 (6 deelnemers)
2 Lena Madou 12"31
Reeks 5 (6 deelnemers)
3 Marie Van Pelt 11"93
Reeks 6 (6 deelnemers)
2 Lopke Van de Perre 10"77
Hoog (16 deelnemers)
07 Marie Van Pelt 1m30
16 Annelies Geurts 1m00
16 Ilyana Decoux 1m00
16 Iris Saeyvoet 1m00
Kogel (18 deelnemers)
08 Gitte Leysens 8m28
13 Sara Leysens 6m90
Speer (18 deelnemers)
17 Yinte Heyrman 10m70
18 Lore Op de Beeck 8m41
Ver (29 deelnemers)
06 Jenna Vermeulen 4m01
09 Sara Leysens 3m76
22 Lena Madou 3m21
24 Delphine Janssens 3m04
27 Annelies Geurts 2m92
28 Ilyana Decoux 2m92

Extra's

Uitslagen


Bekijk uitslagen ->

Foto's


Bekijk foto-album ->

Verslag


Lees het verslag ->

Beker van Vlaanderen - Meisjes te Edegem

Zaterdag 21-04-2018

Algemene informatie


Plaats: Atletiekpiste Vic Coveliers, Edegem
Datum: Zaterdag 21-04-2018
Soort: Piste

Categorieën: PUP V, MIN V

Begeleiding:
Afspraak: 2018-04-21 11:50:00Atletiekpiste De Wallen (Burcht)


Wedstrijdinfo

Federatie: VAL
Startuur: 13u30
Uurrooster: Uurrooster

Infobriefje: Later meer

Route-info

Atletiekpiste Vic Coveliers (ABES)
Jan Verbertlei
2650 Edegem
Google maps

Disciplines

PUP meisjes: 60m, 60H, Kogel, Hockey, Ver, Hoog, 4X60
PUP jongens:
MIN meisjes: 80m, 80H, 150m, 300m, 1000m, Kogel, Speer, Hoog, Ver, 4X80
MIN jongens:

Uurrooster

Voorinschrijvingen


De voor-inschrijvingen zijn, jammer genoeg, afgesloten!

Indien u nog vragen hebt, kan u de inschrijvingsverantwoordelijke (Olivier Peeters) contacteren.

Voorinschrijvingen


Er werden geen voorinschrijvingen genoteerd